KONTAKTY

SAVE CZ s.r.o.
Rváčovská, 1639
Hlinsko
tel: 469311899
info@prodejnasave.cz
OTEVŘENO: Po-Pá 7:00 - 15:30

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 105 Kč
skladem

O nás
O nás

 

Eshop pro prodejnu SAVE CZ vznikl jako jeden z projektů do budoucnosti. V roce 2002 jsme otevřeli podnikovou prodejnu olejů a využili bývalé opravárenského areálu ČSAD v Hlinsku, kam se společnost přestěhovala. Začala se využívat čerpací stanice na naftu a prodejnu primárně na motorové oleje jsme postupně rozšiřovali o nabídku prodeje srojních olejů a dalších produktů. 

V roce 2015 proběhl přesun prodejny do větších prostor v areálu a objevovaly se první náznaky eshopu. Kamenná prodejna funguje v Hlinsku a nabízí přes 800 produktů. Od roku 2017 funguje prodej i přes tento eshop.  

Kamenná prodejna v areálu SAVE CZ je otevřena Po-Pá 7:00 do 15:30.

 

 

Tradice společnosti SAVE CZ s.r.o. se datuje od roku 1995. Od té doby nastal rozvoj společnosti směřující do několika oblastí. 

 

PROVÁDÍME:

  • Ekologické a sanační práce - naše společnost se řídí heslem „S námi chráníte přírodu“
  • Stavební práce - průmyslové stavby, rekonstrukce staveb, fasádní a zateplovací systémy, kanalizace
  • RECYKLACE ASFALTOVÝCH SMĚSÍ, RECYKLÁTOR BAGELA
  • Doprava a mechanizace – vlastníme nákladní automobily, bagry JCB, nákladní auta, dodávkové vozy, fekální vozy a mobilní jeřáb, kontejnerová přeprava, prodej náhradních dílů, opravy osobních a nákladních autobomilů, zároveň bylo vybudováno opravárenské pracoviště, které je kompletně vybavené pro opravu osobních i nákladních automobilů, výměny motorových olejů a její následná likvidace, prodej nafty a stáčených olejů
  • Likvidace odpadů - zajišťujeme odvoz a následnou likvidaci odpadů

VYRÁBÍME:

  • DOMOVNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD - obchodní zastoupení společnosti ASIO, spol. s r.o. - prodejní a servisní středisko Hlinsko
  • PLASTOVÉ JÍMKY, SEPTIKY, LAPOLY, VODOMĚRNÉ ŠACHTY, ŠACHTY NA VRT
  • RŮZNÉ PLASTOVÉ VÝROBKY – provádíme výrobu z plastů - vložky do van a jímek, galvanické vany, zásobníky na pitnou vodu (s atestem o zdravotní nezávadnosti), odkapní vany pod sudy s nebezpečnými odpady, oplastování provozů dle norem EU včetně výroby pracovních stolů, válů atd.
  • PLASTOVÉ BAZÉNY- s rozměry dle přání zákazníka včetně dodávky kompletního příslušenství

Společnost SAVE CZ s.r.o. rozvíjí vývoj, návrh, výrobu, montáž, servis a provozování ekologických zařízení s důrazem na oblast produkce a komplexní dodávky. Všechny produkty se vyrábějí přímo ve výrobní hale firmy SAVE CZ s.r.o. v Hlinsku. Snahou společnosti je poskytovat služby a produkty na profesionální úrovni. Naše firma je tvořena mladým kolektivem s energicky se rozvíjejícím výrobním programem.

V případě zájmu o bližší informace nás můžete kdykoliv navštívit.