Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 7:00-15:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Filtry
  3. Olejový filtr OP 540/1

Olejový filtr OP 540/1

olejový filtr

Olejový filtr OP 540/1 Specifikace: olejový filtr pro Citroen, Fiat, Renault, Peugeot, Suzuki a další   Popis:  Číslo dílu: OP540/1 Zjednodušené čísl... celý popis
Dostupnost
skladem 2 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 28.01.2020 do 6:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 13:00
111 Kč
92 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:0522
EAN kód:5904608015402
Výrobce:FILTRON
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Olejový filtr OP 540/1

Specifikace: olejový filtr pro Citroen, Fiat, Renault, Peugeot, Suzuki a další

 

Popis: 

  • Číslo dílu: OP540/1
  • Zjednodušené číslo dílu: OP5401

 

Vhodné pro:

Používá se pro OEM čísla (originální čísla automobilky):

CITROËN 95495621

CITROËN 1109AL

CITROËN 1109AP

CITROËN 1109R1

CITROËN 95495622

CITROËN 1109X1

CITROËN 1109CA

CITROËN 1109J9

CITROËN 1109S8

CITROËN 1109K2

CITROËN 1109T1

CITROËN 1109AK

CITROËN 1109X2

CITROËN 110938

CITROËN 1109X6

CITROËN 110939

CITROËN 1109L0

CITROËN 93516538

CITROËN 9637143480

CITROËN 1109N3

CITROËN 1109J8

CITROËN 1109N5

CITROËN 96002933

CITROËN 95638747

CITROËN 95580482

CITROËN 9608666880

CITROËN 9558048280

CITROËN 95580483

CITROËN E149102

CITROËN MLS000592

DAF 130614

DAIHATSU 4930630000

FIAT 9567205780

FIAT 9456000927

FIAT 9456183480

FIAT 9628173380

FIAT 9456203480

FIAT 9456203580

FIAT 7910031245

FORD 5011991

FORD 5011788

NISSAN 152086F901

NISSAN 152086F905

OPEL 3647177

PEUGEOT 110975

PEUGEOT 110951

PEUGEOT 110981

PEUGEOT 110982

PEUGEOT 110984

PEUGEOT 110986

PEUGEOT 110967

PEUGEOT 110968

PEUGEOT 1109AK

PEUGEOT 1109AL

PEUGEOT 1109AP

PEUGEOT 1109C2

PEUGEOT 1109CA

PEUGEOT 1109K1

PEUGEOT 1109L0

PEUGEOT 1109LO

PEUGEOT 1109N2

PEUGEOT 1109N4

PEUGEOT 1109R0

PEUGEOT 1109R1

PEUGEOT 9558048380

PEUGEOT 1109S7

PEUGEOT 9608666880

PEUGEOT 1109T0

PEUGEOT 9620029980

PEUGEOT 1109X5

PEUGEOT 9644885480

PEUGEOT E149102

PEUGEOT E149134

RENAULT 7700856339

RENAULT 7700867454

RENAULT 7701415056

RENAULT 7701415063

RENAULT 7700720978

RENAULT 86710013812

RENAULT 7700734825

RENAULT 7700734937

RENAULT 8671004329

RENAULT 9615841580

SUZUKI 1651066G00

SUZUKI 1651086CB0

SUZUKI 1651066G00000

SUZUKI 1651086CA0

SUZUKI 1651066G02

SUZUKI 990009900C100

SUZUKI 1651086CB0000

SUZUKI 1651066G02000

SUZUKI 1651086CB1

SUZUKI 1651086Z00

SUZUKI 1651086CA0000

SUZUKI 1651086CB1000

SUZUKI 1651066G02EXP

SUZUKI 1651086Z00000

TALBOT 9558048280

TALBOT E49562280

TOYOTA SU00101084

TOYOTA SU00100453

VAUXHALL 93156538

SSANGYONG 1531001700

PIAGGIO 493063

HYUNDAI 2630029000

GENERAL MOTORS 3647177

GENERAL MOTORS 93156538

GENERAL MOTORS 9975184

LDV 130614

Zboží zařazeno v kategoriích
Kde nás najdete

Rváčovská 1639,

Hlinsko v Čechách, 539 01

 

Kontakt patička
Oleje i Maziva - prodejna pro váš vůz
(Po-Pá 7:00-15:30)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.